• Byt Na prodej Evolène, Švýcarské Alpy, Švýcarsko
    702 000 CHF

Plocha 115 m²115 m²Velikost nemovitosti 115 m²115 m²3 Pokoje3 Pokoje4.5 Pokoje4.5 PokojeVelikost Terasy

Rezidence Les Sevaliches - Apartmán 4,5 místností

  • V0147SI
  • Prodej
  • Byt

Rezidence se nachází v klidné obytné čtvrti s otevřeným výhledem na údolí, hory a jejich vrcholy.

Oba domy jsou integrované do svahu pozemku s minimálním pohybem zeminy a jsou umístěny tak, aby každý apartmán měl co nejvíce výhledu a světla.

Každý apartmán má velké prosklené okno, které umožňuje krásnou prezentaci okolní krajiny. Všechny hlavní místnosti mají výšku 2,5 m a výhled z obývacího pokoje směřuje na prostorný balkon nebo terasu.

Apartmány jsou navrženy tak, aby byly přístupné osobám s omezenou mobilitou.

Díky balkonům jsou obytné místnosti v létě ideálně chráněny před sluncem a zároveň v zimě umožňují hluboký přísun slunečního světla.

Zbývající apartmány 4,5 místností jsou na stranách, buď na východě nebo na západě, a jsou podobné. Skládají se z vstupní haly s vestavěnými skříněmi, otevřené kuchyně na obývací pokoj s přístupem ven (terasa nebo balkon), tří ložnic, z nichž jedna je typu suite (s vlastní koupelnou/WC), a koupelny se sprchou a WC s přípojkou na pračku:

- Apt č. 25 v přízemí západ: 702 000 CHF
- Apt č. 27 v přízemí východ: 728 000 CHF
- Apt č. 32 v 1. patře západ: 740 000 CHF
- Apt č. 34 v 1. patře východ: 765 000 CHF
- Apt č. 39 v posledním patře východ: 790 000 CHF

Všechny apartmány mají sklep a parkovací místa:
- venkovní za 15 000 CHF navíc
- vnitřní za 35 000 CHF navíc

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Luxusní realitní kancelár SION
  • John Taylor Sion
    Rue du Grand-Pont 20
  • 1950 SION
  • Valais, ŠVÝCARSKO

John Taylor
Kontaktní formulář

* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.