• Starší řešení seniorů

    • Místní čas
    • 06:35

John Taylor Life Capital podporuje své klienty v seniorském věku a pomáhá jim optimalizovat majetek, aby si mohli i nadále užívat zaslouženého klidu, ať už je daná nemovitost jejich primárním nebo sekundárním sídlem.


Program John Taylor Life Capital poskytuje mnoho výhod :


Paušální platba
Narozdíl od tradiční doživotní renty není třeba platit žádný úvodní poplatek ani anuitu. Stáčí při podepsání dohody uhradit okamžitou paušální částku.


Doživotní právo na užívání nemovitosti
Při zaplacení paušální částky při podepsání dohody získává zákazník doživotní právo na užívání dané nemovitosti. Nabídnuty mohou být i další možnosti, jako například platba částky prostřednictvím forwardového prodeje nebo užívacích práv.


HODNOTA MAJETKU
 = 
PAUŠÁL
 + 
DOŽIVOTNÍ PRÁVA NA UŽÍVÁNÍ NEMOVITOSTI

Osobní zhodnocení
Jelikož je každá situace jedinečná, její zhodnocení provede konzultant společnosti John Taylor Life Capital, který bude mít celý váš projekt na starost.


Naprostá diskrétnost
Se všemi soubory se zachází naprosto důvěrně, a tak nikdy nedochází k jejich zveřejňování nebo inzerci.


Zabezpečené transakce
Pořízení pomocí investičních fondů, jejichž majiteli jsou renomované společnosti (penzijní fondy, vzájemné pojišťovny, pojišťovací společnosti apod.), a jsou ověřené autorizovaným notářem.Garance paušální platby je proto spolu s doživotními právy na užívání nemovitosti naprosto bezpečná.

Pokud mate jakékoliv další dotazy, neváhejte kontaktovat přímo oddělení John Taylor Life Capital. Bude vám přidělen zkušený konzultant, který vám ochotně vše vyjasní.

NÁŠ TÝM ODBORNÍKŮ

Společnost John Taylor Life Capital má po celé Francii zkušené konzultanty, kteří se zaměřují na tuto specifickou oblast managementu nemovitostí.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

 

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.