• Realitní kancelář GSTAAD

    • Místní čas
    • 18:34

Souhlasím se zasíláním obchodních informací od této agentury.

Pobočka společnosti John Taylor Gstaad se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních nemovitostí v horském ráji Gstaadu a jeho okolních vesnicích Saanen, Rougemont, Château d'Oex, Zweisimmen, Gsteig, Lenk a Lauenen. Malebný Gstaad je vzdálený pouze dvě hodiny od mezinárodního letiště Ženeva, hodinu od letiště v Bernu a dvě minuty od soukromého letiště v Saanen, a přitahuje tak celosvětovou klientelu po celý rok. Město Gstaad je v dnešní době synonymem pro elegantní kouzlo a diskrétnost, nenápadný přepych, jež zde pravidelně vyhledávají hosté z královských rodin a osobnosti ze světa filmu, umění, sportu či vědy. I navzdory své eleganci a přepychu si však Gstaad zachoval své skutečné alpské jádro a praktičnost. Je hrdý na svou tradici, kterou doslova žije a dýchá každým dnem. Gstaad má 200 farem, z nichž 80 si stále zakládá na tradičních alpských pastvinách, na nichž se pase kolem 7000 krav. Mimo to je v létě i v zimě k dispozici široká škála možností, jak kvalitně a rozmanitě strávit volný čas. Každý rok se v oblasti koná množství kulturních a sportovních akcí, mezi něž se řadí i celosvětově známé události. Podél dopravně klidné promenády mohou návštěvníci navíc nalézt množství prvotřídních hotelů a obchodních center. Gstaadské centrum Mountain Rides je největší lyžařské středisko v dané oblasti. Vesnice je pouhou hodinu cesty od Ženevského jezera a 20 minut od Glacier 3000 Diablerets, kam se můžete dopravit vlakem Mountreux-Zweisimmen a užít si tak překrásnou podívanou na panoráma majestátních švýcarských Alp.

NÁŠ TÝM ODBORNÍKŮ

Rádi Vás provedeme procesem prodeje či pronájmu krok po kroku. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, případně použijte online formulář níže.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

 

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.