• Byt Na prodej Santa Ponsa, Mallorca, Španělsko

Plocha 155 m²155 m²Velikost Terasy  18 m²18 m²4 Pokoje4 Pokoje5 Pokoje5 Pokoje3 Koupelna3 KoupelnaTop floor/4Top floor/4Expozice Jižní Jižní Výhled  Panoramatický Panoramatický

2 668 500 EUR

  • V1210SP
  • Prodej
  • Byt

Exkluzivní penthousy na privilegovaném místě orientovaném na jih s panoramatickým výhledem na golfové hřiště.

Tyto moderní byty jsou ve výstavbě v Santa Ponsa. Mají fantastický panoramatický výhled na Santa Ponsu a golfové hřiště, jsou orientovány ve směru východ-jihozápad a mají krásné terasy o rozloze 18 m2, na kterých si můžete plně vychutnat středomořský životní styl. Byty mají 4 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, z toho 2 en suite, vybavené vysoce kvalitními materiály. Světlý obývací pokoj a jídelna a moderní otevřená kuchyně s elektrospotřebiči a kuchyňským ostrůvkem v kombinaci s vysoce kvalitními materiály vám poskytnou pohodlí a pohodu. K penthousům patří solárium o rozloze 90 m2 a soukromý bazén. Komplex má 24 bytových jednotek, společný bazén a středomořskou zahradu. V prodejní ceně je zahrnuto podzemní parkovací stání. Projekt bude dokončen v roce 2024.

Santa Ponsa se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca. Je známá svou rodinnou atmosférou, bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou, která láká turisty z celého světa. Srdcem Santa Ponsy je nádherná pláž, která se táhne podél zálivu ve tvaru půlměsíce a nabízí ideální prostředí pro relaxaci. Můžete se zde věnovat nejrůznějším vodním sportům, jako je vodní lyžování, potápění a jízda na kajaku. Vedle pláže se nachází vždy živá promenáda, která láká k dlouhým procházkám, restauracím, barům a obchodům. Návštěvníci si zde mohou dopřát vynikající pokrmy z čerstvých mořských plodů a místní speciality a zároveň se kochat úchvatným výhledem na moře. Pro milovníky golfu se Santa Ponsa pyšní několika prestižními hřišti. A pro milovníky jachtingu je tu Club Náutico Santa Ponsa, přístav s uvolněnou rodinnou atmosférou. Santa Ponsa je okouzlující turistická destinace, která spojuje rajské pláže, širokou nabídku aktivit a vynikající gastronomii.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár SANTA PONSA
  • Licencia Santa Ponsa Real Estate s.l.u.
    Gran Via Puig des Castellet 1 y 2, Bloque 4, Local
  • 07180 SANTA PONSA
  • Islas Baleares, ŠPANĚLSKO