• Byt Na prodej Santa Ponsa, Mallorca, Španělsko

Plocha 155 m²155 m²Velikost Terasy  18 m²18 m²4 Pokoje4 Pokoje5 Pokoje5 Pokoje3 Koupelna3 KoupelnaTop floor/4Top floor/4Expozice Jižní Jižní Výhled  Panoramatický Panoramatický

2 620 000 EUR

  • V1065SP
  • Prodej
  • Byt

Exkluzivní penthousové apartmány v nejlepší jižní poloze s panoramatickým výhledem na golfové hřiště

Tyto špičkové moderní byty se staví v Santa Ponse. Mají fantastický panoramatický výhled na Santa Ponsu a golfové hřiště, orientaci východ-jihozápad a krásné velké terasy o rozloze 18 m2, abyste si mohli plně vychutnat středomořský životní styl. Byty mají 4 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, z nichž 2 jsou en-suite, vybavené vysoce kvalitními materiály. Sluncem zalitý obývací pokoj a jídelní kout, stejně jako otevřená moderní kuchyně s elektrospotřebiči a ostrůvkem, v kombinaci s materiály nejvyšší kvality poskytují pohodlí a komfort. K podkrovním bytům náleží střešní terasa o rozloze 90 m2 s vlastním bazénem. Komplex má 24 bytových jednotek, společný bazén a středomořskou zahradu. V prodejní ceně je zahrnuto podzemní parkovací stání. Projekt bude dokončen v roce 2024.

Santa Ponsa se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mallorca. Je známá svou rodinnou atmosférou, bílými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem, což sem láká turisty z celého světa. Srdcem Santa Ponsy je nádherná písečná pláž, která se táhne podél zálivu ve tvaru půlměsíce a nabízí idylické prostředí k odpočinku. Můžete se zde věnovat nejrůznějším vodním sportům, jako je vodní lyžování, potápění a jízda na kajaku. K pláži přiléhá vždy živá promenáda, která láká k dlouhým procházkám, restauracím, barům a obchodům. Návštěvníci si zde mohou pochutnat na vynikajících pokrmech z čerstvých mořských plodů a místních specialitách a zároveň obdivovat úchvatný výhled na moře. Pro milovníky golfu je v Santa Ponse několik vyhlášených golfových hřišť. A pro milovníky lodí je tu Club Náutico Santa Ponsa, rekreační přístav s pohodovou rodinnou atmosférou. Santa Ponsa je okouzlující destinace, která kombinuje rajské pláže, širokou nabídku aktivit a vynikající gastronomii.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár SANTA PONSA
  • Licencia Santa Ponsa Real Estate s.l.u.
    Gran Via Puig des Castellet 1 y 2, Bloque 4, Local
  • 07180 SANTA PONSA
  • Islas Baleares, ŠPANĚLSKO