Vila u moře s bazénem a přímým přístupem k moři
- L0048SP
- Pronájem
- Vila
Tato nádherná nemovitost se nachází v privilegované enklávě, přímo u moře a s přístupem do malého přístavu. Odtud si můžete vychutnat nádherný výhled na záliv Portals Vells a jeho idylické pláže s jemným pískem.
Vila se skládá ze dvou budov a nabízí celkem pět dvoulůžkových pokojů, pokoj pro služku, pět koupelen (z toho čtyři s vlastní koupelnou) a toaletu pro hosty. Ze světlého obývacího pokoje se vychází na prostornou terasu vybavenou lehátky a posezením, která je ideálním místem k odpočinku za šumění moře a bezkonkurenčního panoramatického výhledu. Na stejné úrovni se nachází také elegantní jídelna a plně vybavená kuchyň. Kromě toho jsou u objektu k dispozici parkovací místa až pro čtyři vozidla. Tato vila je nabízena k dlouhodobému pronájmu, i když je zde možnost konzultovat podmínky pro prázdninový pronájem.
Ne zcela neznámé je Portals Vells, známé také jako "Zátoka tří prstů". Nachází se na jižním konci obce Calvia a patří k exkluzivní vesnici Sol de Mallorca. Zde si můžete vychutnat klid a čistotu Mallorky. Díky dobré infrastruktuře a blízkosti okolních velkých měst vám však nebude po celý rok nic chybět.
Občanská Vybavenost
- Obchody
- Pláž
- Supermarket
- Golf
- Letiště
- Moře