• Dům Pronájmy Villaviciosa De Odón, Okolí Madridu, Španělsko

Plocha 693 m²693 m²Pozemek 990 m²990 m²5 Pokoje5 Pokoje5 Koupelna5 KoupelnaVýhled  Neomezeně Neomezeně

4 000 EUR / Month

  • L1494MPA
  • Pronájem
  • Dům

Luxus ve Villaviciosa de Odón

Vila s bazénem jen pár metrů od centra Villaviciosa de Odón. Nemovitost o rozloze 693 m² čistého luxusu, super světlá, na kterou se dostaneme přes andaluskou terasu s automatickými markýzami. Nechybí zde fontána, rostliny a palmy, které vás přenesou do jiných světů. Má tři podlaží.

V přízemí jsou dva prostory ve tvaru písmene U a v každém z nich je velký obývací pokoj s krbem s přístupem na prosklenou verandu a přímým vstupem do zahrady a k bazénu. Velkolepá knihovna na dvou úrovních. Plně vybavená kuchyně s veškerým komfortem a přístup do mezonetového bytu na dvou úrovních s vlastní koupelnou. Kromě toho máme galbanero a lázně kurtía.

Všechny pokoje jsou vybaveny dělenou klimatizací a podlahovým vytápěním. Mramorové podlahy.

Máme přístup do prvního patra, ze kterého můžete kontemplovat na terasu. V tomto patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a přístupem do dvou pracoven a dvou šaten. Chodbou se dostaneme do dalších 2 ložnic s vlastním sociálním zařízením.

V suterénu nemovitosti se nachází velký otevřený obývací pokoj s krbem a místnost s barem a promítačkou. K dispozici je také velká tělocvična s kompletním sociálním zařízením. Nachází se zde mimo jiné skladovací prostory, kotelna a další pancéřová bezpečnostní místnost.

Villaviciosa de Odón je město v obci Madrid v těsné blízkosti Boadilla del Monte. Jedná se o obec s urbanistickou částí, která odpovídá původní vesnici, a je obklopena urbanizací rodinných domů, což znamená, že má velmi rozsáhlou plochu. Je ideální pro lidi, kteří chtějí žít v zeleni, v lesnatém prostředí a kteří sportují. Nacházejí se zde různé prestižní školy. Díky svým komunikacím je možné se dostat do Madridu přibližně za půl hodiny.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár MADRID - POZUELO
  • Av Europa 9, Local 7
  • 28224 MADRID - POZUELO
  • ŠPANĚLSKO