• Dům Na prodej Pozuelo, Montealina, Okolí Madridu

Plocha 986 m²986 m²Pozemek 2 500 m²2 500 m²6 Pokoje6 Pokoje6 Koupelna6 KoupelnaVýhled  Panoramatický Panoramatický Plavecký bazénPlavecký bazénGaráž / garážeGarážKlimatizaceKlimatizace

2 600 000 EUR

  • V1489MPA
  • Prodej
  • Dům

Exkluzivní vila v Montealině

Tato luxusní nemovitost se nachází v horní části Montealiny na pozemku o rozloze 2500 m² s jedinečným výhledem na les a s různými druhy dobře rostlých stromů.

Vila postavená tak, aby poskytovala co největší soukromí, z vysoce kvalitních materiálů. Má nekonečný bazén s vodopádem a tenisový kurt. Krásná zahrada s různými prostředími jak pro grilování, tak pro odpočinek, a veranda.

Fasáda je elegantní a exkluzivní s velkým vstupním prostorem a stoletými olivovníky. Má pancéřové vstupní dveře a vstupní halu, ze které je vidět do zahrady a která zase rozděluje pokoje. V přízemí se nachází velký obývací pokoj a jídelna se vstupem na otevřenou verandu. Kuchyň, pracovna/toaleta a kompletní koupelna. Vše s výhledem do zahrady.

V prvním patře se nachází prostor určený jako hlavní ložnice, šatna, obývací pokoj a kompletní koupelna. Dále jsou zde další dvě ložnice s koupelnou a malá herna nebo pracovna. Ze všech pokojů je přístup na velkou terasu, která se nachází nad korunami stromů.

V prvním patře se nachází velká ložnice s kompletní koupelnou a velký obývací prostor, který vede do další ložnice, kterou lze rozdělit na dvě další.

V suterénu se nachází velmi velká garáž s kapacitou pro 3 auta a instalací pro elektromobil, skladovací místnost, servisní prostor, prádelna, koupelna a strojovna.

Všechny koupelny jsou z mramoru, dřevěné podlahy a velká okna s izolačním dvojsklem, která dům naplňují světlem. Elektrické žaluzie a bezpečnostní systém. Má společný areál se zelenými plochami, tenisovým kurtem a tenisovým hřištěm.

Montealina je jednou z nejlepších a nejbezpečnějších urbanizací v oblasti. Má 24hodinovou ostrahu a jedinou příjezdovou a odjezdovou cestu. Má soukromý přístup do lesa Boadilla, autentického ráje. Komunikace jsou skvělé, s přímým přístupem na dálnici M-40 a velmi rychlým přístupem na dálnice A-6, M-50 a M-503.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár MADRID - POZUELO
  • Av Europa 9, Local 7
  • 28224 MADRID - POZUELO
  • ŠPANĚLSKO