• Chalet Na prodej Pozuelo, La Finca, Okolí Madridu

Plocha 1 200 m²1 200 m²Velikost Terasy  110 m²110 m²Pozemek 2 800 m²2 800 m²6 Pokoje6 Pokoje6 Koupelna6 KoupelnaVýhled  Panoramatický Panoramatický Plavecký bazénPlavecký bazénGaráž / garážeGaráž

Cena na vyžádání

  • V0331MPA
  • Prodej
  • Chalet

Působivý autorský dům v La Finca

Designový rodinný dům navržený renomovaným architektem v prestižní rezidenční čtvrti La Finca v Pozuelo de Alarcó n na pozemku o rozloze 2 800 m2.
Dům je postaven na dvou hlavních podlažích a třetím podlaží pod úrovní terénu s přirozeným osvětlením, využívajícím drobných terénních nerovností. Zastavěná plocha 1.200m2. Má celkem 6 ložnic a 9 koupelen a toalet.

Unikátní rozdělení, které plynule propojuje prostory v celém domě, v racionalistickém stylu, navržené tak, aby zachovávalo soukromí zvenčí a bylo otevřené dovnitř, s panoramatickým výhledem na hory.

Velmi světlý dům s velkými okny nejvyšší kvality, hlavními dveřmi z dřeva iroko a vnějším obkladem fasády ze stejného přírodního dřeva. Všechny pokoje se vstupem do exteriéru. Masivní dubová podlaha. Venkovní a vnitřní bazén se slanou vodou.

Při vstupu hlavními dveřmi najdeme velkou halu, ústřední osu rozvodu a s výhledem do zahrady. V tomto patře se nachází pracovna a ložnice pro hosty s vlastní koupelnou a vstupem do soukromé zahrady. Dále je zde soukromý obývací pokoj se vstupem na verandu.
V mezipatře s panoramatickým výhledem do zahrady je hlavní obývací pokoj s jídelnou. Vedle ní se nachází kuchyň a servisní prostor. Plně vybavená kuchyně.

V prvním patře najdeme výjimečnou hlavní ložnici s vlastní koupelnou a nádhernou terasou. Tři ložnice, jedna z nich s vlastní koupelnou a další dvě mají společnou velkou dvoulůžkovou koupelnu. Všechny ložnice mají individuální terasy.

V polosuterénu, který se těší přirozenému světlu, se nachází obrovská víceúčelová místnost s velkým oknem a přirozeným světlem. K dispozici je také další pokoj. Dále je zde prádelna a žehlírna a samostatná servisní část s ložnicí a koupelnou.

La Finca je jednou z nejluxusnějších a nejelitnějších urbanizací ve Španělsku, která se nachází v obci Pozuelo de Alarcón vedle golfového hřiště Somosaguas a v těsné blízkosti Country Clubu a klubu Puerta de Hierro. Sportovní kluby Reebock Sports Club La Finca, Polideportivo Valle de las Cañas a další. Jedná se o urbanizaci s rozsáhlými zelenými plochami, moderní architekturou a pokročilými bezpečnostními systémy. Kromě těchto výhod se nachází v těsné blízkosti centra Madridu.
Velmi blízko jsou prestižní soukromé a dvojjazyčné školy, jako je British Council School nebo American School, což z této oblasti činí ideální místo pro rodiny se školními dětmi. Sousedí se sídlištěm Somosaguas a nachází se v blízkosti Casa de Campo. Hlavní přístupy k ní vedou po silnicích M-40, A6 a M-502.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár MADRID - POZUELO
  • Av Europa 9, Local 7
  • 28224 MADRID - POZUELO
  • ŠPANĚLSKO