• Byt Na prodej Palmanova, Mallorca, Španělsko

Plocha 79 m²79 m²2 Pokoje2 Pokoje3 Pokoje3 Pokoje2 Koupelna2 KoupelnaGround floor/4Ground floor/4Expozice Západ Západ Výhled Neomezeně Hory, Zahrada, Plavecký bazénNeomezeně Hory, Zahrada, Plavecký bazénGaráž / garážeGaráž

596 000 EUR

 • V1163SP
 • Prodej
 • Byt

Občanská Vybavenost

 • Autobusová zastávka
 • Pláž
 • Supermarket
 • Tenis
 • Letiště
 • Moře
 • Dálnice

Nový byt v udržitelné zástavbě

Pokud se rádi vracíte domů a užíváte si to, všechny místnosti v domě jsou navrženy tak, abyste se cítili pohodlně, obklopeni materiály nejvyšší kvality. Bezkonkurenční povrchové úpravy a materiály jsou součástí vysoce kvalitních a útulných prostor. Urbanizace se nachází v Palmanově, pouhých 300 m od pláže, s bazénem pro dospělé i děti, společenskou místností a vybavenou tělocvičnou. Relaxujte procházkami po upravených plochách urbanizace a vychutnávejte si esenci středomořského vzduchu na různých otevřených prostranstvích, která váš nový domov nabízí. Společný bazén bude zcela integrován do upravených venkovních ploch a vytvoří tak jedinečný a odlišný prostor, který se stane jedním z nejvýznamnějších míst v komplexu. Vychutnejte si relaxační koupel nebo pozvěte své blízké, aby se za letních večerů ochladili a sdíleli nezapomenutelné chvíle. Domy se otevírají do venkovního prostoru velkými okny, která zajišťují velkou světelnost a jedinečnou atmosféru. Abyste si navíc mohli užívat vynikajícího klimatu ostrova, obývací pokoj vašeho domu se s venkovním prostorem spojuje prostřednictvím velké terasy, která se bezpochyby stane jedním z oblíbených míst. Domy jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašim potřebám a uspokojily vaše prostorové preference. Z tohoto důvodu vám nabízíme dvě různé dispozice v přízemí. Můžete si vybrat mezi: obývacím pokojem s jídelnou a samostatnou kuchyní nebo kuchyní otevřenou do obývacího pokoje. Součástí projektu je typ zasklení, který pomáhá udržovat stálou teplotu, a proto nebude nutné tolik utrácet za klimatizaci. Kromě tepelného komfortu si všimnete, jak je zvuk zcela utlumen, a budete moci odpočívat, aniž by vás cokoli rušilo ve spánku.

Palmanova je oblíbenou rezidenční oblastí pro mnoho obyvatel, kteří zde chtějí žít po celý rok, a to díky blízkosti Palmy a vynikající infrastruktuře. Toto pobřežní letovisko se vyznačuje širokým mělkým zálivem a třemi nádhernými písečnými plážemi s klidnou a tichou vodou. Tato lokalita se nachází v centru oblíbeného jihozápadního regionu a nabízí ideální výchozí bod pro nejrůznější poznávání této části Mallorky. Palmanova láká jak rodiny, tak i obyvatele na částečný úvazek z celé Evropy. Nachází se zde mnoho supermarketů pro každodenní potřeby i lékařská péče. Nabídka nemovitostí v tomto městečku sahá od prázdninových studií až po luxusní vily v hodnotě několika milionů eur. Palmanova je obklopena krásnými vilami, byty a půvabným malým přístavem, takže si zde každý najde něco pro sebe. Kromě toho je v Palmanově široký výběr prvotřídních restaurací, z nichž většina se nachází podél hlavní ulice na nábřeží a nabízí malebný výhled na moře. V oblasti se koná mnoho atraktivních akcí, které vás zabaví, například turnaje v plážovém volejbalu nebo živá hudební vystoupení. Kromě toho se zde pravidelně konají zajímavé regaty, které nadchnou účastníky i diváky.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár SANTA PONSA
 • Licencia Santa Ponsa Real Estate s.l.u.
  Gran Via Puig des Castellet 1 y 2, Bloque 4, Local
 • 07180 SANTA PONSA
 • Islas Baleares, ŠPANĚLSKO