• Byt Na prodej Chamartin, Nueva España, Madrid

Plocha 226 m²226 m²3 Pokoje3 Pokoje2 Koupelna2 Koupelna1st/41st/4Expozice Jižní Severní Východ Jižní Severní Východ Výhled  Bránil Bránil Plavecký bazénPlavecký bazénKlimatizaceKlimatizace

1 400 000 EUR

  • V1255MAC
  • Prodej
  • Byt

Domov, který si můžete užívat

Nádherná nemovitost se nachází v Nueva España, jedné z nejvyhledávanějších rezidenčních oblastí v sousedství Chamartín, díky příjemnému zalesněnému okolí, velkým zahradám, vynikajícím komunikacím a blízkosti prestižních škol, rekreačních a obchodních oblastí.

Nemovitost zaujímá první patro budovy, dva sousedé na patře, má zastavěnou plochu 225 m², podlahová plocha 173 m². Disponuje službou vrátného v pravidelných hodinách, bazénem, zahradními plochami, parkovacím místem a skladem.

Popis nemovitosti:

Do bytu se vchází přes uvítací halu s šatnou, dále zde najdeme prostorný a světlý obývací pokoj o rozloze 60 m² s několika dobře diferencovanými prostředími, jídelní kout, kancelářsko-čtenářský kout, recepci, WC kurtyía.

Zbytek prostoru tvoří tři ložnice a dvě koupelny, z toho jedna en suite v hlavní ložnici. Ta má samostatnou šatnu a velký sprchový kout. Nemovitost byla v roce 2020 kompletně zrekonstruována s důrazem na každý detail a s výběrem kvalitních materiálů. Původně měla čtyři ložnice plus servisní prostor, který bylo možné obnovit, stejně jako terasu, která je částečně začleněna do obytné části. Byt má orientaci východ/jih, což mu dodává neuvěřitelnou světlost všech místností.

Prostorný, světlý, výborně situovaný byt, se všemi potřebnými službami pro vytvoření vašeho nového domova.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Kontakt

Adresa

Dodatečné informace


* Povinná pole
Požadované údaje jsou nutné ke zpracování Vaší žádosti. Máte právo do svých údajů kdykoli nahlédnout, změnit je a vymazat.
Luxusní realitní kancelár MADRID - CHAMARTÍN
  • BACCO ASESORES SL
    Avenida Alberto Alcocer 11
  • 28036 MADRID - CHAMARTÍN
  • ŠPANĚLSKO